Quick-Lock
vandervalk+degroot is in staat u oplossingen op maat te bezorgen voor uw problemen. Niet alleen voor deelrenovaties, maar ook op het gebied van kousmethodes en putrenovaties, kunnen wij u van dienst zijn. Ons team van gespecialiseerde medewerkers staat klaar om uw vragen met betrekking tot renovatiemogelijkheden te beantwoorden.

De oplossing voor deelrenovaties bestaat onder andere uit het gebruik van de QUICK-LOCK reparatiemanchet. Deze manchetten onderscheiden zich door de relatief eenvoudige plaatsingstechniek, de uitermate sterke en relatief smalle RVS manchet en de geringe kosten t.o.v. de traditionele technieken. De QUICK-LOCK renovatiemanchet is toepasbaar in ronde buizen van ø 150 mm t/m ø 800 mm. De manchetten hebben een standaard lengte van 400 mm of 500 mm, afhankelijk van de lengte. Mocht een langere lengte noodzakelijk zijn is het mogelijke meerder manchetten aan elkaar te koppelen.
 

De Quick-Lock reparatie manchet is geschikt voor de meest voorkomende buismaterialen, zoals beton, PVC en keramiek maar ook voor PE. Voor de mantoegankelijke riolen heeft vandervalk+degroot het Quick-lock BIG systeem. Dit systeem is toepasbaar vanaf rond 800 mm t/m rond 1500 mm en heeft een standaard lengte van 20 cm. Door de snelle plaatsingsmogelijkheden van de Quick-Lock manchetten, is minimale overlast voor de omgeving gegarandeerd.


De volgende schadebeelden zijn geschikt voor het toepassen van de Quick-Lock reparatiemanchet:
• Ernstige infiltraties
• Zandinloop
• Scheurvorming
• Wortelingroei
 
De Quick-Lock manchet bestaat uit RVS en heeft een afdichting van EPDM rubber. Beide materialen worden al geruime tijd gebruikt in de meest agressieve omgeving zoals pompkelders en zuiveringen en hebben zich al ruimschoots bewezen.
 
Kwalitatief onderscheidt de Quick-Lock manchet zich t.o.v. andere deelreparatie technieken doordat de manchetten fabrieksmatig worden geproduceerd. Dit wordt onderbouwt door de D.I.B.T. certificering, welke de Quick-Lock reparatiemanchet als een van de eerste reparatiemethode toegekend heeft gekregen. De sterkte van de manchetten is middels proeven en sterkteberekeningen, aantoonbaar bewezen. Hieruit blijkt dat de reparatiemanchet geschikt is tot een waterkolom van 5 meter.
Daarom kunnen we garanderen dat de Quick-Lock reparatiemanchet een van de meest kwalitatief duurzame oplossing is.
 

Neem daarvoor contact op met een van onze specialisten over de toepasbaarheid van de Quick-Lock reparatiemanchet.

 


Nieuw Materieel / Innovaties
 
Vestigingen valk+degroot
10 vestigingen
220 medewerkers

 

zoek op site: